Apartament 2+1 për shitje në Qesarakë, Tiranë

1079
 • Madhësia e pronës:
  122 m2
 • Struktura:
  2 dhomë
51,500 EURO
Detajet e pronës
1079
Specifikime
 • Dhomë:
  2
 • Tualetet:
  0
 • Madhësia e pronës:
  122 m2
 • Ngrohje:
  -
Kushtet e qirasë financiare
 • Depozitë:
  0 EURO
Karakteristika
Përshkrimi

Apartament 2+1 për shitje në Qesarakë, Tiranë. Apartamenti ndodhet në katin e 2-të nga toka, e një pallati të ri 8-katësh + 1 kat nëntokë. Ka një sipërfaqe prej 125.14 m2 dhe organizohet në 1 korridor , 1 ambjent ndenje + gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Orientimi i shtëpisë është në anën veriore. Prona ka dalje në rrugën “Muhamet Deliu”.Në afërsi të pronës ndodhet Reparti Ushtarak, Instituti i Fizikës Bërthamore etj. Zona ku ndodhet prona është zonë rezidenciale

Prona është e pajisur me çertifikatë pronësie.

Na kontaktoni për më shumë informacion

Llogaritësi i kredisë
Location
Rruga Muhamet Deliu, , Tirana County, Albania