Dyqan 33 m2 për shitje në Fier

584
 • Madhësia e pronës:
  33 m2
2,800,000 ALL
Detajet e pronës
584
Specifikime
 • Madhësia e pronës:
  33 m2
 • Ngrohje:
  -
Kushtet e qirasë financiare
 • Depozitë:
  0 ALL
Karakteristika
Përshkrimi

Dyqan 33 m2 për shitje në Fier. Ndodhet në katin përdhes të një pallati 10 katësh, me dalje në rrugën “Jakov Xoxa”. Prona përbëhet nga 1 ambient shërbimi dhe 1 tualet dhe është e orientuar në anën veriore dhe lindore.

Prona është e pajisur me ҫertifikatë pronësie.

Na kontaktoni për më shumë informacion

Llogaritësi i kredisë
Location
Rruga Jakov Xoxa, Fier, Qarku i Fierit, Albania