Apartament 1+3 për shitje në lagjen “18 Shtatori”, Gjirokastër

1529
 • Madhësia e pronës:
  131 m2
 • Struktura:
  3 dhomë
31,000 EURO
Detajet e pronës
1529
Specifikime
 • Dhomë:
  3
 • Tualetet:
  2
 • Madhësia e pronës:
  131 m2
 • Kati:
  9
 • Numri i kateve:
  9
 • Ngrohje:
  -
Kushtet e qirasë financiare
 • Depozitë:
  0 EURO
Karakteristika
Përshkrimi

Apartamenti 1+3 për shitje  në lagjen “18 Shtatori”, Gjirokastër. Ndodhet në katin e nëntë të një pallati të ri 9-katësh.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 131 m2 dhe organizohet në 1 ambjent ndenjeje dhe gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, 1 korridor dhe 2 tualete.

Apartamenti është bosh, pallati nuk ka ashensor. Orientimi i shtëpisë është në anën veriperëndimore

Ka akses në Bulevardin “18 Shtatori”.

Prona është e pajisur me çertifikatë pronësie.

Na kontaktoni për më shumë informacion

Llogaritësi i kredisë
Location
Bulevardi 18 Shtatori, Gjirokaster, Gjirokastër County, Albania