Apartament 1+1 për shitje në rrugën Skënderbeg, Lezhë

795
 • Madhësia e pronës:
  69 m2
 • Struktura:
  1 dhomë
2,700,000 ALL
Detajet e pronës
795
Specifikime
 • Dhomë:
  1
 • Tualetet:
  1
 • Madhësia e pronës:
  69 m2
 • Kati:
  2
 • Numri i kateve:
  10
 • Ngrohje:
  -
Kushtet e qirasë financiare
 • Depozitë:
  0 ALL
Karakteristika
Përshkrimi

Apartamenti 1+1 për shitje  në rrugën Skënderbeg, Lezhë. Ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri 10-katësh.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 69.2 m2 dhe organizohet në 1 ambjent ndenjeje dhe gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 ballkon, 1 korridor dhe tualet.

Apartamenti është bosh, në kushte të mira. Orientimi i shtëpisë është në anën veriore

Ka akses në rrugën “Kuvendi i Arbërit”.

Prona është e pajisur me çertifikatë pronësie.

Na kontaktoni për më shumë informacion

Llogaritësi i kredisë
Location
Rruga Kuvendi i Arberit, Lezhë, Qarku i Lezhës, Albania